Veriyaz Veriyaz

Otomatik Şanzıman İzmir


Otomatik şanzıman alüminyum muhafazaya sahiptir, içerisinde Tork Konventörü, servo, hidrolik sistem, debriyaj, vites kademeleri ve sübab bulundurur. Otomatik şanzıman içinde bulunan yağ ile devir geçişlerini yapmaktadır.  Otomatik şanzımanda bulunan Tork konventörü kavrama işlevini gerçekleştirir, selenoid valflerini yönlendirerek kontrol ünitesi bulunur, kontrol ünitesindeki kılcal kanallarda sürekli sıvı akışı olması gerekir. Bu sıvı akışı yağ ile sağlanır, otomatik şanzımanlarda özellikle yağ kontrolü ihmal edilmemeli ve belli periyodlarda kontrol edilmelidir. 

Otomatik şanzıman İzmir'de bulunan servisimiz tarafından Hydra-Test VBS2011 makinası ile test edilmektedir.  Otomatik şanzıman beyin testi yapılan cihaz her marka ve modelde aracın beyin hasarlarını kısa sürede özel test plakaları ile belirleyerek zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Otomatik şanzıman İzmir Gaziemir de bulunan merkezde hidrolik beyin testi, otomatik şanzıman beyin kontrolleri bu cihaz ile son teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Otomatik şanzıman İzmir içinde yağ değşimleri gibi diğer kontrolleride Volser Otomotiv garantisi ile bünyemizde yapmaktayız. 

Otomatik şanzıman İzmir’de yağ değişmini ya da bakımını yapmadan önce otomatik şanzıman yağının renginden de yağ değişimine ne kadar ihtiyaç olduğunu belirlemeniz mümkündür. Otomatik şanzıman yağ rengi genellikle kırmızıdır. Kırmızı olan yağ renginin koyulaşması halinde aracın yağ değişimine ve bakıma ihtiyaç duyduğundan emin olabilirsiniz. Böyle bir durumda yağ bakımını ertelemek otomatik şanzımanlı araçta transmission problemlerinin ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu problemler ise öncesinde önlem alınarak henüz ortaya çıkmadan önlenebilir. 

Otomatik Şanzıman İzmir'de tüm araç bakımlarını ve beyin testlerini özenle ve titizlikle yapacak olan firmamızda öncelikle otomatik şanzıman arızaları belirlenerek araçların kullanım kılavuzlarında belirttiği şartlar göz önünde bulundurularak gereken tamir ve yağ değişimleri orjinal servis garantili olarak yapılmaktadır.Her marka araç ve her modelin otomatik şanzıman kontrollerini güvenle yaptırabilirsiniz. 

Otomatik Şanzıman İzmir

'de
yaşayabileceğiniz tüm problemleri ekonomik fiyatlar ile  otomatik şanzıman tamirini ve hidrolik beyin revizyonlarını garantili olarak yaptırabileceğiniz firmamıza aracı getirmeden önce randevu alarak yahut direkt aracınızı getirerek işlemlerinizi yaptırmanız mümkündür. İletişime geçmek için telefon numaralarından ve iletişim kısmındaki formu doldurarak Hydra-Test Türkiye Volser Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti'ne ulaşabilirsiniz.        


Otomatik Şanzıman İzmir