Veriyaz Veriyaz
Hydra-Test VBS2011
Hydra-Test, Türkiye’nin ilk ve tek en büyük otomatik şanzıman beyin tamiri ve test sisteminin adıdır. Her marka ve model araçların dağınık ve arızalı beyinlerini tespit amacıyla geliştirilen 2013 yılı orijinal İngiliz yapımı bir makinadır. İnsan gücünün birkaç hafta da ya da aylarca tespit edemediği arızaları özel test plakalarıyla yapılan testlerle kısa bir sürede çözüme ulaştırır. Bu yapılan işlem hem müşterilerimiz ve servisimiz açısından garantili, verimli ve titiz bir çalışmanın neticesidir.

Hydra – Test makinası montajını ve eğitimini üretici firma tarafından gönderilen mühendislerden alarak hizmetinize sunduk. Sadece Türkiye ‘ ye değil bütün otomatik şanzıman dünyasına kazandırılmış orijinal uzun çalışmalar sonucunda dünyanın farklı ülkelerindeki şanzıman mühendislerinin bir araya gelerek ürettiği güvenli kaliteli bir test cihazıdır.

Volser Otomotiv olarak bizde bu makinanın bir parçası olmak istedik. Uzun süren Ar-Ge araştırmalarımız sonucunda sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için Türkiye’ye getirttik. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyin üzerindedir.  Bundan sonraki yapacağımız bütün otomatik şanzımanlı araçların arıza tespiti ve onarımının arkasında duracağız.